SK |  CZ |  DE |  EN |  FR          
..:: Novinky ::..

..:: Videozóna ::..

..:: Bunci - naša fretka ::....:: Ako si správne obliecť tričko? ::..Drahí priatelia, prinášame Vám dôkaz, že MoMo cez zimu nelenil a pripravoval si pre Vás rozne kúsky. Túto novú metódu obliekania trička za pomoci ľavej nohy nezvládne len tak hocikto. Pozorní z Vás si určite všimli, že MoMo pri obliekaní zabudol na rukávy. Čo myslíte, naučí sa to?


..:: Pštrosie tance ::..Pštros v našej ZOO si asi nacvičuje tanec na karneval alebo nejakú diskotéku. Odkedy vyšlo slniečko začiatkom jari a vonku sa oteplilo, tak len celé dni natriasa svoje krásne perie.


..:: Najmilšia ZOO na Slovensku ::..Okrem chovných programov v rámci EEP sa každoročne naša ZOO aktívne podieľa na rôznych akciách pre podniky v regióne, na výtvarných súťažiach pre deti, na ukončení sezóny v ZOO, na podujatí Vianoce - živý Betlehem. Spolupodieľa sa na programoch spojených s environmentálnou výchovou: Deň Zeme - so zameraním, na ochranu prírody, MDD - spojený so súťažami, pre detských návštevníkov, besedy s kontaktom zvierat pre školy a pre postihnuté deti.


..:: Orangutan MoMo ::..Orangután Momo je veľmi hravý. Na tomto videu ho očividne zaujal lavór a hneď aj vedel čo s ním. Najvtipnejšie bolo, keď si ho nasadzoval na hlavu, čo sa nám však nepodarilo na video zachytiť. Všimnite si aj povrázky visiace zhora - to bolo pôvodne lano, ale Momo ho starostlivo odmotal. Príďte sa pozrieť čo nášho Moma zaujalo dnes do našej ZOO v Spišskej Novej Vsi.ZOO SNV © 2008 - 2011 | XHTML 1.0 strict & CSS2 valid | ZOO Spišská Nová Ves

www stránky Dolghi