Podporte našu ZOO

Naša zoologická záhrada tak ako ostatné oblasti zažíva ťažké obdobie z dôvodu poklesu príjmu. Avšak oproti iným organizáciám si nemôžeme nárokovať kompenzácie a výdavky máme rovnaké aj keď máme zatvorené. Zvieratka potrebujú stravu každý deň, ošetrovatelia sa nemôžu o ne starať “home office” a svietiť či kúriť sa musí rovnako stále. Našou jedinou kompenzáciou tak ostáva otvoriť brány ZOO alebo pomoc od vás všetkých, ktorým nie je osud ZOO ľahostajný.

Ponúkame Vám 3 možnosti podpory našej ZOO:

  1. Kúpa permanentky

Cena permanentky je 40 € a je na 20 vstupov. Permanentka nemá obmedzenú platnosť, je prenosná a vstup do ZOO vďaka nej je výhodnejší. Jeden vstup Vás bude stáť 2 €, zatiaľ čo bez permanentky by to bolo 4 €.

Sumu prosím uhraďte prevodom na číslo účtu – IBAN: SK40 5600 0000 0075 1382 2001 a do poznámky uveďte: permanentka a meno osoby ktorá si ju vyzdvihne.

Po otvorení zoologickej záhrady budú zakúpené permanentky pre vás pripravené na pokladni ZOO a vyzdvihnete si ich pod menom aké uvediete pri platbe.

Permanentka tak môže slúžiť aj ako darček.

  1. Adopcia zvieratka

Chov vzácnych, chránených zvierat je finančne veľmi nákladný. Adoptovaním zvierat, čiže úhradou ročných nákladov na výživu významne pomôžete pri chove súčasných zvierat.

Pokúste sa teda vylepšiť jej finančnú situáciu!

ZOO očakáva:

finančné pokrytie nákladov (resp. časti nákladov) na kŕmenie jednotlivého zvieraťa po dobu jedného roka


ZOO poskytne:

  • 1. listinu ako doklad o adopcii
  • 2. informáciu o adoptovanom zvierati
  • 3. na informačnej tabuli bude umiestnená tabuľka s menom adoptívneho rodiča
  • 4. na webových stránkach ZOO SNV bude umiestnená tabuľka s menom adoptívneho rodiča
  • 5. záznam o adopcii s menom adoptívneho rodiča sa bude nachádzať aj vo výročnej správe ZOO SNV
    Adoptívnym rodičom sa stane každý, kto zaplatí celú čiastku potrebnú na kŕmenie.

Zoznam zvierat k adopcii je na našej webovej stránke. Ak sa rozhodnete o tento typ pomoci napíšte nám e-mail na: zoosnv@zoosnv.sk

  1. Sponzorský dar

Ak máte záujem o tento typ podpory stačí ak na číslo účtu – IBAN: SK40 5600 0000 0075 1382 2001 prevediete vami zvolenú čiastku. Do poznámky môžete uviesť meno alebo názov firmy. V tomto prípade budete uvedení v zozname sponzorov. Ak meno neuvediete, bude to anonamný sponzorský dar.

Za každú pomoc vám vopred ĎAKUJEME.